Yana Kayar Bahçe Kapıları

Yana Kayar Bahçe Kapıları

Yana Kayar Bahçe Kapıları; konut ve endüstriyel tesislerde bahçe kapısı ve otopark güvenliğini sağlamak için mevcut kapı sistemlerine entegre edilen yada bariyer sistemleri gibi araç trafiğini kontrol eden sistemlerdir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları, kanatlı kapı motorları, mevcutta bulunan demir ya da ahşaptan imal edilmiş kapılara monte edilerek, bahçe kapınızın uzaktan kumanda yardımı ile kontrol edilmesini, kendiliğinden otomatik kapanmasını sağlamaktadırlar.

Bariyer sistemleri ise çok yoğun açma kapamaya sahip otoparklarda araç trafiğine cevap verebilecek ve düzenleyebilecek donanımda üretilmiş sistemlerdir.

Tüm bahçe kapısı ve otopark kapı sistemleri güvenlik amaçlı emniyet fotoseli sistemine sahiptirler. Kapı motor otomasyonları kapı ebatlarına, ağırlıklarına ve çalışma sıklığına göre çeşitlilik göstermekte olup, tüm sistemler için bol sayıda stoklanmaktadırlar.
Hızlı montaj edilmesi ve çabuk devreye alınabilmesi nedeni ile kalabalık, büyük şehirlerdeki konutlarda ve endüstriyel mekânlarda yoğun olarak kullanılmaktadırlar.

Bu gönderiyi paylaş