Kurumsal

İntervan Yapı olarak   7 yıllık iş tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktadır. Otomatik kapı sistemleri ,  Panjur ve Kepenk Kapılar, Yüksek Hızlı PVC Kapılar,   Bariyerler, Yana Kayar Fotoselli Cam Kapılar , Endüstriyel Seksiyonel Kapılar, Seksiyonel Garaj Kapıları ,  Tam Hermetik Kapılar, Yana kayar bahçe Kapıları,  Doksan Derece Bahçe Kapıları, Duman ve yangın perdeleri,   PVC Şerit Perde,  Mantar bariyerler, Yükleme Rampaları   satış ve uygulamasında öncü bir firma olan  İntervan Yapı Türkiye genelinde mühim projelerde çalışmanın haklı gururu ile, geniş ve uzman kadrosuyla hıza, kaliteye ve müşteri memnuniyetine  önem vermektedir.Teslim, taahhüt uygulamaları yapıp, müşterilerine kaliteli işleri güvenle sunmayı hedeflemeye devam etmektedir.

Yerli ve yabancı, alanlarında uzman imalatçı büyük firmalarla ortak çalışan nun çalışma alanlarını, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Konutlar, Siteler, Bankalar, Oteller ve Havaalanları gibi büyük, projelere imza atmaktadır. Kişiye verdiği önemin yanı sıra çevreyle uyumlu malzemeleri bünyesinde barındırmaya özen göstermektedir.

MİSYONUMUZ

Yapı ve Otomatik kapı sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere üstün teknoloji ve farklı üretimleriyle kullanıcı ile çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Ülkesi için katma değer sağlayan, yenilikçi, kaliteyi mümkün olan en üst düzeye çıkartmak, satış sonrasında da müşterinin yanında olarak hizmetlerini sürekli kılmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Beyaz Yapı olarak olarak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.